Obróbka plastyczna metali
Cięcie laserowe
iso

Nasze usługi

 
KOTT Sp. z o.o. oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie tłoczenia, cięcia i gięcia metali. Dysponujemy bogatym zapleczem technologicznym i maszynowym, dzięki czemu z powodzeniem podejmujemy się zarówno standardowych, jak i najbardziej wymagających zleceń.

Co składa się na ofertę firmy KOTT?

1. Obróbka laserowa CNC

Nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji w zakresie kompleksowej obróbki laserowej CNC o grubościach do 20, 15 i 8 milimetrów – odpowiednio dla blachy czarnej, stali nierdzewnej oraz aluminium.

2. Gięcie CNC

Dysponujemy 17 prasami hydraulicznymi CNC do gięcia detali o grubości do 8 milimetrów i długości do 4,000 milimetrów.

3. Obróbka plastyczna CNC

Odpowiadamy za pełną obróbkę plastyczną blach na profesjonalnych, nowoczesnych wykrawarkach CNC (rewolwerowych) o grubości do 4 milimetrów.

4. Tłoczenie blach

Tłoczymy blachy na prasach hydraulicznych i mimośrodowych. Gotowe produkty KOTT Sp. z o.o. są z powodzeniem wykorzystywane m.in. w sektorze samochodowym.

 

Działamy nie tylko we Wrocławiu

Wszystkie usługi, jakie wchodzą do naszego firmowego portfolio (obróbka laserowa i plastyczna, cięcie CNC, tłoczenie blach) realizujemy zarówno dla Klientów regionalnych z Wrocławia, jak i największych podmiotów w Polsce i Europie.

Wśród naszych kluczowych Partnerów są m.in. Electrolux, Bosch, LG, a także Samsung, OZAS, ESAB i inne.

W sprawie zamówień, przygotowania oferty lub gotowego kosztorysu prosimy o kontakt pod adresem e-mail: biuro@kott.pl lub bezpośrednio z naszym oddziałem obróbki laserowej: laser@kott.pl.